BULDOČKIÁDA

CELOREPUBLIKOVÉ SETKÁNÍ FRANCOUZSKÝCH BULDOČKŮ S ORIGINÁLNÍ SOUTĚŽÍ O TITUL BULDOKING A BULDOQUEEN.

Buldočkiáda se koná v Radíkově u Svatého Kopečku nedaleko Olomouce v areálu Chaty pod věží. V roce 2023 proběhla v sobotu 20. a neděli 21. května.

Vstupenky již nejsou v prodeji. Jakmile budou k dispozici na další ročník 2024, dáme vám vědět.

Součástí Buldočkiády jsou různé zábavné aktivity jako Buldodráha, nebo Buldostezka, kterou zajišťuje KČT Šternberk.

Jediná v republice je soutěž o titul BuldoKing a BuldoQueen, které se v prvním ročníku zúčastnilo 16 buldočích kluků (BuldoKing) a 14 buldočích holek (BuldoQueen). Výsledky všech ročníků najdete po kliknutí na odkaz: BULDOKING a BULDOQUEEN

Buldočkiádu také navštíví naši partneři, kteří mají na akci své stánky, pořádají přednášky nebo další doplňkové aktivity pro buldočky a návštěvníky.

Po celou dobu Buldočkiády je možné se ubytovat i s buldočky v areálu Chaty pod věží: www.chataradikov.cz

Fotky ze všech ročníků najdete ve fotogalerii, kterou pravidelně aktualizujeme, jakmile nám někdo pošle další zajímavé fotky. Mrkněte, třeba se tam najdete a také vaše buldočky. FOTOGALERIE ZDE.

Reporty ze všech ročníků najdete ZDE.

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU – www.facebook.com/buldockiada/ A NA INSTAGRAMU www.instagram.com/buldockiada/ – DĚKUJEME ZA VAŠE LAJKY A KOMENTÁŘE.

PetExpert – Pojištění psů a koček s nejlepším krytím na trhu. Nemoc, úraz, odpovědnost za škodu, zahrnuje 85 % ordinací v ČR, hradí za vás přímo veterináři, proplácí 95 % nemocí a úrazů.

CANIS PROSPER S.R.O. –  Firma patří mezi největší velkoobchody s chovatelskými potřebami v České republice a díky tomu, že značnou část našeho sortimentu dovážíme ze zahraničí, tak jsme Vám schopni nabídnout velmi zajímavé podmínky pro jeho následný prodej.

Samozřejmostí je rozvoz zboží naši vlastní dopravou po celém území ČR.

BrandForFrench – Vždy jsme chtěli, aby pejsci chodili nejen vkusně a kvalitně oblečeni, ale aby bylo oblečení i něčím víc. Nejde tedy jen o módní záležitost, ale především o ochranu proti prochladnutí a udržení pevného zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

LegenDárky – Manželé, kteří si díky mopsíkovi a buldočkovi, udělali malé podnikání s věcmi se psí tematikou.

U nás najdete vše od hrnečků a korbelů, přes textil až třeba po balící papír a samolepky.

Grafiku na výrobky si připravujeme sami a na buldočkiádu chystáme super placatej stánek. Takže se máte na co těšit.

Dokonalá láska – čistě přírodní veterinární přípravky – Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků.

Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností.

Tlapkání s.r.o. – pro vás kompletně připravuje a zajišťuje Buldočkiádu a vše kolem této akce.

Rodinná firma, která pořádá Buldočkiádu a další srazy a setkání francouzských buldočků. Chceme také přinášet na jednom místě přehledně co nejvíce srazů a setkání pro milovníky Buldočků z celé republiky. Budeme rádi, když nám dáte vědět o vašem srazu a my ho přidáme na web a Facebook.