Sobotní program Buldočkiády

START SOBOTNÍ BULDOČKIÁDY – 8:00

V 8 hodin se otevřou brány Buldočkiády a bude možné parkovat ve Fortu a dojít do celého areálu. Slavnostní zahájení Buldočkiády je v 9 hodin.

9:00 – SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 1. BULDOČKIÁDY

V 9 hodin slavnostně zahájíme Buldočkiádu a začne program, který bude trvat celý víkend. Kdo nestihne zahájení, nevadí. Po celý den a celý víkend si užijete spoustu akcí a zábavy.

Koho potkáte na Buldočkiádě, jaké organizace a další podrobnosti již brzy…

9:30 – BULDODRÁHA – 11:30

Od 9:30 ihned po zahájení Buldočkiády se mohou registrovaní Buldočci zúčastnit sportovních her. Připravena bude překážková dráha přímo pro buldočky a jejich doprovod samozřejmě se zábavnými prvky. Zúčastníte se také malé ukázky poslušnosti a volné disciplíny. Projdete tak připravenou BULDODRÁHOU. Každý buldoček bude bodován odbornou porotou a na konci představení dostane celkový počet bodů. Celá dráha zabere max 8-10 minutek.

Dopolední program BULDODRÁHY končí v 11:30. Odpolední program začíná ve 13 hodin.

Přesnější popis sportovní dráhy se zábavnými prvky, poslušnosti a volné disciplíny najdete na stránce BULDODRÁHA.

9:30 – BULDOSTEZKA – 16:00

Stezka kolem Fortu v délce 4-5 km pro všechny s buldočky i bez nich, pro rodiny s dětmi a další účastníky Buldočkiády, kteří se chtějí projít a na kontrolách dostanou zajímavá razítka s motivem Buldočkiády a buldočků. Stezka bude fungovat do 16:00. Na konci stezky dostanou účastníci diplom a drobný suvenýr.

Mapku a další podrobnosti najdete na stránce BULDOSTEZKY

12:00 – PŘESTÁVKA – 13:00

Program jede od rána na plné obrátky a tak si dáme hodinku pauzu. Všichni si na chvilku odpočinou a ve 13 hodin to zase rozjedeme.

13:00 – BULDODRÁHA – 16:00

Od 13:00 jsou tu opět sportovní hry. Připravena bude překážková dráha přímo pro buldočky a jejich doprovod samozřejmě se zábavnými prvky. Zúčastníte se také malé ukázky poslušnosti a volné disciplíny. Projdete tak připravenou BULDODRÁHOU. Každý buldoček bude bodován odbornou porotou a na konci představení dostane celkový počet bodů. Celá dráha zabere max 8-10 minutek.

Přesnější popis sportovní dráhy se zábavnými prvky, poslušnosti a volné disciplíny najdete na stránce BULDODRÁHA.

17:00 – BULDOKING a BULDOQUEEN

Cože? No přece král a královna plesu. Tedy vlastně Buldočkiády. Všichni registrovaní buldočci budou sbírat vaše lajky v anketě o nejhezčího buldočka. To ale není všechno. Buldoček a buldočice se musí také zúčastnit dopolední nebo odpolední BULDODRÁHY a nasbírat nějaké ty body, jinak se nestanou panovníky na celý rok do další Buldočkiády. Král a královna tedy musí nasbírat dostatečný počet jak v anketě, tak i na samotné buldočí dráze. A tak úspěch v jedná části je jen půlka cesty k vítězství. Více info o pravidlech a systému bodování najdete na stránce BULDOKING a BULDOQUEEN.

18:00 – KONEC SOBOTNÍHO PROGRAMU

V 18 hodin ukončíme sobotní program. V areálu se můžete pohybovat až do 20 hodin, kdy se zavře i Fort a je potřeba odtud odjet, pokud nebudete mít domluvené parkování přes noc například s ubytováním.

PŘEDNÁŠKY A BESEDY

9:30 – 11:00

MATUSULEI – umění etické komunikace

ZÁKLADNÍ INGREDIENCE ETICKÉ KOMUNIKACE, aneb jak se se psem slušně domluvit.

Na přednášce představím základní principy komunikace ve vztahu se zvířaty. Vysvětlím, jak fungují reakce psa na určité chování a proč je nám pes tak často skvělým zrcadlem. Přednáška potrvá 60 min a bude prostor pro dotazy i sdílení zkušeností.

11:00 – 12:00

1. Problémy srsti a kůže buldočků
2. Užitečné rady pro pohybový aparát

Přednášející Michal Babka – zakladatel Dokonalé Lásky

Každý blok kolem 30 minut.

12:00 – 13:00

Přestávka programu

13:00 – 14:30

MATUSULEI – umění etické komunikace

Enrichment v praxi: bohatý pes = šťastný a vyrovnaný pes.

Na druhé přednášce věnované enrichmentu představím blíže tohle populární téma a podělím se o zkušenosti ze života se třemi psy – malamutem, šeltií a čivavou. Zavzpomínám na chyby, které jsem ve výchově a v životě se psy udělala já sama, nebo ti, komu jsem v komunikaci s jejich psími přáteli pomáhala. Dost možná díky této přednášce Vy ty chyby nebudete muset opakovat. Přednáška potrvá 60 minut a bude prostor pro dotazy a vzájemné sdílení zkušeností.

15:00 – 16:00

BULDOČKIÁDA POKRAČUJE NEDĚLNÍM PROGRAMEM

Nedělní program Buldočkiády

PARTNEŘI BULDOČKIÁDY

Hlavní partneři
Vystupující - koho potkáte
Mediální partneři