Nedělní program Buldočkiády

START NEDĚLNÍ BULDOČKIÁDY – 8:00

V 8 hodin se otevřou brány Buldočkiády a bude možné parkovat ve Fortu a dojít do celého areálu.

9:00 – ZAČÁTEK NEDĚLNÍHO PROGRAMU

V 9 hodin začíná program nedělní Buldočkiády.

Koho potkáte na Buldočkiádě, jaké organizace a další podrobnosti již brzy…

9:30 – BULDODRÁHA – 11:30

Od 9:30 ihned po zahájení Buldočkiády se mohou registrovaní Buldočci zúčastnit sportovních her. Připravena bude překážková dráha přímo pro buldočky a jejich doprovod samozřejmě se zábavnými prvky. Zúčastníte se také malé ukázky poslušnosti a volné disciplíny. Projdete tak připravenou BULDODRÁHOU. Každý buldoček bude bodován odbornou porotou a na konci představení dostane celkový počet bodů. Celá dráha zabere max 8-10 minutek.

Dopolední program BULDODRÁHY končí v 11:30. Odpolední program začíná ve 13 hodin.

Přesnější popis sportovní dráhy se zábavnými prvky, poslušnosti a volné disciplíny najdete na stránce BULDODRÁHA.

9:30 – BULDOSTEZKA – 15:00

Stezka kolem Fortu v délce 4-5 km pro všechny s buldočky i bez nich, pro rodiny s dětmi a další účastníky Buldočkiády, kteří se chtějí projít a na kontrolách dostanou zajímavá razítka s motivem Buldočkiády a buldočků. Stezka bude fungovat do 15:00. Na konci stezky dostanou účastníci diplom a drobný suvenýr.

Mapku a další podrobnosti najdete na stránce BULDOSTEZKY

12:00 – PŘESTÁVKA – 13:00

Program jede od rána na plné obrátky a tak si dáme hodinku pauzu. Všichni si na chvilku odpočinou a ve 13 hodin to zase rozjedeme.

13:00 – BULDODRÁHA – 15:00

Od 13:00 jsou tu opět sportovní hry. Připravena bude překážková dráha přímo pro buldočky a jejich doprovod samozřejmě se zábavnými prvky. Zúčastníte se také malé ukázky poslušnosti a volné disciplíny. Projdete tak připravenou BULDODRÁHOU. Každý buldoček bude bodován odbornou porotou a na konci představení dostane celkový počet bodů. Celá dráha zabere max 8-10 minutek.

Přesnější popis sportovní dráhy se zábavnými prvky, poslušnosti a volné disciplíny najdete na stránce BULDODRÁHA.

16:00 – KONEC NEDĚLNÍHO PROGRAMU

V 16 hodin ukončíme sobotní program. V areálu se můžete pohybovat až do 18 hodin, kdy se zavře i Fort a je potřeba odtud odjet.

UVIDÍME SE ZASE ZA ROK NA BULDOČKIÁDĚ.

PŘEDNÁŠKY a BESEDY

9:30 – 11:00

MATUSULEI – umění etické komunikace

ZÁKLADNÍ INGREDIENCE ETICKÉ KOMUNIKACE, aneb jak se se psem slušně domluvit.

Na přednášce představím základní principy komunikace ve vztahu se zvířaty. Vysvětlím, jak fungují reakce psa na určité chování a proč je nám pes tak často skvělým zrcadlem. Přednáška potrvá 60 min a bude prostor pro dotazy i sdílení zkušeností.

11:00 – 12:00

12:00 – 13:00

Přestávka programu

13:00 – 14:30

MATUSULEI – umění etické komunikace

Enrichment v praxi: bohatý pes = šťastný a vyrovnaný pes.

Na druhé přednášce věnované enrichmentu představím blíže tohle populární téma a podělím se o zkušenosti ze života se třemi psy – malamutem, šeltií a čivavou. Zavzpomínám na chyby, které jsem ve výchově a v životě se psy udělala já sama, nebo ti, komu jsem v komunikaci s jejich psími přáteli pomáhala. Dost možná díky této přednášce Vy ty chyby nebudete muset opakovat. Přednáška potrvá 60 minut a bude prostor pro dotazy a vzájemné sdílení zkušeností.

PARTNEŘI BULDOČKIÁDY

Hlavní partneři
Vystupující - koho potkáte
Mediální partneři