PARTNEŘI BULDOČKIÁDY

Spolky, organizace, firmy, jednotlivci a další, kteří nám pomáhají na Buldočkiádu přinášet doprovodný program a zajímavé aktivity. Všem děkujeme a vážíme si jejich podpory.

Na této stránce prezentujeme naše partnery. Přinášíme vám krátké představení jejich činnosti. Více info se dozvíte po kliknutí na logo pod jejich popisem a pod logem je také umístěn odkaz na jejich Facebook, Instagram a další.

Alice Pekařová

Profesionální trenérka psů. Dlouhodobě se velmi úspěšně věnuje nápravě problémového chování psů, pomoci týraným psům a také rozvoji kongitivních schopností psů.

Pravidelně se účastní workshopů špičkových světových trenérů zvířat (Ken ramirez, Gabby Harris, Alexa Capra, Michael Shikashio, Chirag Patel, Susan Garrett …)

Kromě vlastního tréninku a práce se psy se věnuje i přednáškové činnosti. Učí dospělé i děti správně porozumět zvířatům a umět se na svět podívat jejich očima. Její příspěvky o psech můžete slyšet a číst v různých médiích. Vede Psí školu Studená Loučka a provozuje Psinec pro nechtěné problémové psy.

BrandForFrench, domácí značka české výroby

Jsme Kačka, Dino a Emmilka a naši značku BrandForFrench jsme vytvořili pro milovníky pejsků.

Vždy jsme chtěli, aby pejsci chodili nejen vkusně a kvalitně oblečeni, ale aby bylo oblečení i něčím víc. Nejde tedy jen o módní záležitost, ale především o ochranu proti prochladnutí a udržení pevného zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

Není nám lhostejný osud pejsků z množíren, proto z každého prodaného výrobku posíláme část zisku občanskému sdružení FRBUL. Moc Vám všem děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že se Vám naše výrobky tvořené s láskou budou líbit. Vaše banda BFF.

Matu Sulei

Jmenuji se Ludmila a jsem autorkou projektu UMĚNÍ ETICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY.

Pomáhám lidem k umění vést komunikaci s jejich zvířecími přáteli efektivně a eticky. Naučila jsem se pracovat se svými náladami, myšlenkami a emocemi tak, že si je vědomě vybírám.

Díky tomu mohu zvířatům naslouchat jak v klidu, tak v náročných situacích a pro ně je také snadnějšímu ke mně „hovořit“ jejich řečí. Vytvořila jsem inspirační karty a deník, které pomáhají člověku osobnostně růst skrze jeho zvířecí přátele.

Občanské sdružení FRBUL již 15 let pomáhá zejména francouzským buldočkům, mopsíkům, buldokům a křížencům těchto plemen.

Zabezpečíme:

  • vyzvednutí pejska
  • zdravotní úkony a prohlídku u veterináře
  • dočasnou péči v laskavém rodinném prostředí
  • novou adoptivní rodinu podle specifických potřeb každého pejska
  • pravidelné kontroly a komunikaci s novou rodinou
  • VŠECHNO NA ZÁKLADĚ PÍSEMNÝCH DOKLADŮ – SMLUV
    (ochráníme pejska i jeho rodinu)

ADOPCE

Uvažuješ o druhém placatém pejskovi? Je úžasné pomoct takovému, který to opravdu potřebuje. Vděčnost adoptovaného pejska který už zažil zklamání je neuvěřitelná a každý člověk s dobrým srdcem si ji zaslouží zažít.

DOČASNÁ PÉČE

Můžeš a chceš pomoct pejskovi poznat, jaký je skutečný život v rodině?
Přidej se k nám a začni s pocitem, že dokážeš odevzdat ze sebe to nejlepší a připravit pejska na start do laskavého domova. OZ FRBUL hradí osobě, která poskytuje dočasnou péči všechny náklady na veterinární ošetření pejska a případné zvýšené náklady na péči

PetExpert

PetExpert je pojištěni psů a koček, které Vám kryje úraz, nemoc a odpovědnost za Vašeho miláčka. Systém PetExpert je propojen přímo s veterináři, takže při návštěvě v ordinaci PetExpert vše vyřeší za Vás a platbu provede přímo veterináři, který veškeré papírovaní řeší za Vás. Klient na miste uhradí jen spoluúčast 10 % nebo minimální částku 1000 Kč.

PetExpert – Pojištění psů a koček s nejlepším krytím na trhu. Nemoc, úraz, odpovědnost za škodu, zahrnuje 85 % ordinací v ČR, hradí za vás přímo veterináři, proplácí 95 % nemocí a úrazů.

Pavla Divjaková, CHS BONHEUR DE MIEL

Sportovní kynologii se věnuji od roku 1987 a Francouzský buldoček opravdu není prototyp pracovního plemene. Ale i přes svá omezení velice překvapil.

Příchod fenky Mii, která je zakladatelkou našeho chovu, do smečky Brazilských fil už nebyla náhoda, ale osud…

Brzy jsem poznala, že Mia není ,,jen´´ buldoček, ale fena neskutečně šikovná, pracovitá, houževnatá a i přes své limity je schopná konkurovat pracovním plemenům.

Tak jsme spolu zkusily první závody v kategorii ZZO, vyšlo to a začaly jsme se umisťovat.

Už jsme nebyly jen číslo na startovní listině, ale konkurencí pro ostatní závodní dvojice.

Není vyjímkou stát na stupních vítězů s plemeny, jako je Německý ovčák, Belgický ovčák, Labrador nebo Border kolie.

Dokonalá láska – čistě přírodní veterinární přípravky

Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků.

Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností.

Kdo jsme a co je naší misí?

Především jsme velkými milovníky přírody, zvířat a lidí. A někoho milovat znamená šířit lásku. Dokonalou Lásku. O druhé pečovat, pomáhat jim, být jim na blízku když můžeme.

Našim čtyřnohým kamarádům někdy není dobře na těle, jindy na duši, a proto mají poblíž nás, lidi, abychom jim s jejich trápením pomohli.

My jsme se rozhodli pomáhat zvířatům s pomocí přírody, žádnými chemickými cestami.

LegenDárky

Manželé, kteří si díky mopsíkovi a buldočkovi, udělali malé podnikání s věcmi se psí tematikou.

U nás najdete vše od hrnečků a korbelů, přes textil až třeba po balící papír a samolepky.

Grafiku na výrobky si připravujeme sami a na buldočkiádu chystáme super placatej stánek. Takže se máte na co těšit.