HLAVNÍ PARTNEŘI BULDOČKIÁDY

Hlavní partneři, kteří nám poskytují zázemí, finančně nás podporují nebo nám přímo pomáhají s organizací Buldočkiády. Všem děkujeme a vážíme si jejich podpory.

Na této stránce prezentujeme naše hlavní partnery.

Další organizace, spolky, firmy a ostatní, kteří nám pomáhají tvořit program celé Buldočkiády najdete po kliknutí na obrázek.

PetExpert

PetExpert je pojištěni psů a koček, které Vám kryje úraz, nemoc a odpovědnost za Vašeho miláčka. Systém PetExpert je propojen přímo s veterináři, takže při návštěvě v ordinaci PetExpert vše vyřeší za Vás a platbu provede přímo veterináři, který veškeré papírovaní řeší za Vás. Klient na miste uhradí jen spoluúčast 10 % nebo minimální částku 1000 Kč.

PetExpert – Pojištění psů a koček s nejlepším krytím na trhu. Nemoc, úraz, odpovědnost za škodu, zahrnuje 85 % ordinací v ČR, hradí za vás přímo veterináři, proplácí 95 % nemocí a úrazů.

Dokonalá láska – čistě přírodní veterinární přípravky

Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků.

Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností.

Kdo jsme a co je naší misí?

Především jsme velkými milovníky přírody, zvířat a lidí. A někoho milovat znamená šířit lásku. Dokonalou Lásku. O druhé pečovat, pomáhat jim, být jim na blízku když můžeme.

Našim čtyřnohým kamarádům někdy není dobře na těle, jindy na duši, a proto mají poblíž nás, lidi, abychom jim s jejich trápením pomohli.

My jsme se rozhodli pomáhat zvířatům s pomocí přírody, žádnými chemickými cestami.

Pavla Divjaková, CHS BONHEUR DE MIEL

Sportovní kynologii se věnuji od roku 1987 a Francouzský buldoček opravdu není prototyp pracovního plemene. Ale i přes svá omezení velice překvapil.

Příchod fenky Mii, která je zakladatelkou našeho chovu, do smečky Brazilských fil už nebyla náhoda, ale osud…

Brzy jsem poznala, že Mia není ,,jen´´ buldoček, ale fena neskutečně šikovná, pracovitá, houževnatá a i přes své limity je schopná konkurovat pracovním plemenům.

Tak jsme spolu zkusily první závody v kategorii ZZO, vyšlo to a začaly jsme se umisťovat.

Už jsme nebyly jen číslo na startovní listině, ale konkurencí pro ostatní závodní dvojice.

Není vyjímkou stát na stupních vítězů s plemeny, jako je Německý ovčák, Belgický ovčák, Labrador nebo Border kolie.

Domovská organizace pro výcvik ZKO LITOVEL

Klub zaštiťující CHS BONHEUR DE MIEL
Moravia Dog Club ČR

LegenDárky

Manželé, kteří si díky mopsíkovi a buldočkovi, udělali malé podnikání s věcmi se psí tematikou.

U nás najdete vše od hrnečků a korbelů, přes textil až třeba po balící papír a samolepky.

Grafiku na výrobky si připravujeme sami a na buldočkiádu chystáme super placatej stánek. Takže se máte na co těšit.

KČT Šternberk

Odbor klubu československých turistů byl ve Šternberku založen 7. května 1921. V roce svého založení měl 112 členů. Značkaři provedli v roce 1932 první české značení v oblasti Jeseníků, a to na trase Šternberk – Dolní Žleb – Sovinec v délce 32km.

V roce 1938 důsledkem záboru pohraničí odbor zanikl. Činnost odboru KČsT byla obnovena ihned po osvobození v roce 1945.

V šedesátých letech dosáhl odbor největších úspěchů na úseku orientačního běhu, kdy řada členů stála na stupních vítězů přeborů okresních, krajských i republikových.

V roce 1975 se TJ Spartak Šternberk přejmenoval na TJ Šternberk a většina orientačních běžců přechází do Slavie Olomouc. Dochází k dočasnému útlumu činnosti odboru turistiky.

V jarním období roku 1977 uspořádal odbor turistiky 1. ročník dálkového pochodu „S Primem kolem Ecce Homo“ a hned první ročník byl velmi úspěšný – účast dosáhla 804 startujících. Tento pochod se stal ve všech svých ročnících druhým nejmasovějším pochodem v olomouckém okrese. V roce 1987 při 11. ročníku bylo zaznamenáno 827 startujících.

V současné době klub pořádá turistické pochody „Novoroční výšlap“, „Po stopách Yettiho“, „Za Velikonočním zajíčkem“, „Jarní putování kolem Ecce Homo“ a „Šternberský vandr. Celoročně pak výlety a výpravy, úklidové akce a další aktivity.