KRÁLOVNA BULDOČKIÁDY

Buldočkiáda v roce 2024 neproběhne a tak máme náhradu za BuldoQueen a BuldoKing.

Proběhne jen hlasování přes Facebook a následně předplatiteli magazínu Buldoček a po té vyhlásíme vítěze. Soutěž bude prodloužena a potrvá do pátku 31. května 2024. Ceny vítězům pak budeme následně zasílat.

BULDOQUEEN 2024 – aktuální hlasování

BULDOQUEEN 2023

OLIVA – 1. místo

AMY – 2. místo

BELLA – 3. místo

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a také partnerům BuldoKing – PetExpert, CanisProsper, Legendárky, Dokonalá láska, BrandForFrench a OZ Frbul, město Olomouc, DogTrainer, MatuSulei, Tlapkání, Chata pod věží, Fort Radíkov, KČT Šternberk.

PetExpert – Pojištění psů a koček s nejlepším krytím na trhu. Nemoc, úraz, odpovědnost za škodu, zahrnuje 85 % ordinací v ČR, hradí za vás přímo veterináři, proplácí 95 % nemocí a úrazů.

CANIS PROSPER S.R.O. –  Firma patří mezi největší velkoobchody s chovatelskými potřebami v České republice a díky tomu, že značnou část našeho sortimentu dovážíme ze zahraničí, tak jsme Vám schopni nabídnout velmi zajímavé podmínky pro jeho následný prodej.

Samozřejmostí je rozvoz zboží naši vlastní dopravou po celém území ČR.

BrandForFrench – Vždy jsme chtěli, aby pejsci chodili nejen vkusně a kvalitně oblečeni, ale aby bylo oblečení i něčím víc. Nejde tedy jen o módní záležitost, ale především o ochranu proti prochladnutí a udržení pevného zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

LegenDárky – Manželé, kteří si díky mopsíkovi a buldočkovi, udělali malé podnikání s věcmi se psí tematikou.

U nás najdete vše od hrnečků a korbelů, přes textil až třeba po balící papír a samolepky.

Grafiku na výrobky si připravujeme sami a na buldočkiádu chystáme super placatej stánek. Takže se máte na co těšit.

Dokonalá láska – čistě přírodní veterinární přípravky – Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků.

Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností.

Tlapkání s.r.o. – pro vás kompletně připravuje a zajišťuje Buldočkiádu a vše kolem této akce.

Rodinná firma, která pořádá Buldočkiádu a další srazy a setkání francouzských buldočků. Chceme také přinášet na jednom místě přehledně co nejvíce srazů a setkání pro milovníky Buldočků z celé republiky. Budeme rádi, když nám dáte vědět o vašem srazu a my ho přidáme na web a Facebook.

JAK SE BUDOU POČÍTAT BODY?

SOUTĚŽ SE SKLÁDÁ ZE DVOU HLAVNÍCH ČÁSTÍ.

MAXIMÁLNÍ POČET CELKOVÝCH BODŮ JE 1000.

1. ČÁST – ANKETA

1. Část je anketa/hlasování o nejhezčího buldočka a buldočici. V této části bude veřejnost hlasovat a vybírat svého favorita. Anketa poběží od 1. února až do 15. do 17. května, kdy bude ukončena. Po ukončení budou zveřejněny výsledky a také seznam všech zúčastněných s celkovým počtem hlasů.

Tyto hlasy budou tvořit 25% z celkového možného počtu 1000 bodů, které lze získat.  Ten kdo vyhraje v jedné ze dvou kategorií (BoldoKing nebo BuldoQueen) tak celkový počet hlasů, které získá, bude tvořit 250 bodů. Další hlasy budou přepočítány v daném poměru.

Příklad: 1. buldoček v kategorii King získá 15876 hlasů, druhý bude mít 12500 a třetí 8000.

Přepočet na body: 1. buldoček (15876 hlasů = 100% tedy 250 bodů) získá 250 bodů, druhý 197 bodů a třetí 126 bodů a každý další podle jednoduchého přepočtu.

2. ČÁST – BULDODRÁHA

Buldodráha bude rozdělena na tři úseky/kategorie.

A) Sportovní dráha

Sportovní dráha, bude tvořena slalomem, podběhnutím, přeskokem (samozřejmě ne vysoko), prokličkováním mezi prvky, průběh tunelem a dalšími prvky, které buldočci spolu se svým „parťákem“ projdou, proběhnou a na konci jim budou započítány body za úspěšné splnění jednotlivých prvků. Nebudeme sledovat čas. Jde nám o zábavu a ne sportovní výkon na čas. Kdo úspěšně zvládne všechny prvky, získá 250 bodů. Za nesplnění nějakého prvku budou body odečítány.

B) Test poslušnosti

Test poslušnosti bude spočívat v tom, že nám buldoček předvede pár základních povelů. Například jestli si na povel sedne, lehne, zůstane na místě při vzdálení a další. Nebojte se. Všechny prvky poslušnosti včas zveřejníme a budete se na ně mít možnost připravit. Většina buldočků je jistě zvládne, ale jde o to, aby určitý povel předvedli v danou chvíli na Buldodráze. A o tom to bude. O zábavě. Za všechny zvládnuté prvky získáte dohromady 250 bodů. Pokud se něco nepodaří, tak nějaké body zase odečteme.

C) Volná disciplína

Jak už název napovídá, tak volnou disciplínu necháme na vašem výběru. Můžete nám třeba ukázat, jak vám buldoček podá packu, nebo si třeba stoupne na zadní, nebo si lehne na bok, protáhne se jako když cvičí jógu. Někdo třeba zvládne zamávat packou, někdo oběma. Pokud na to máte talent, tak nám můžete zazpívat. V této disciplíně můžete také získat maximálně 250 bodů.

Body za volnou disciplínu bude přidělovat „odborná“ porota, která také bude dohlížet na celý průběh Buldodráhy a kontrolovat její bezproblémový průběh a celkové bodování.