Buldodráha bude rozdělena na tři úseky/kategorie.

A) SPORTOVNÍ DRÁHA

Sportovní dráha, bude tvořena slalomem, podběhnutím, přeskokem (samozřejmě ne vysoko), prokličkováním mezi prvky, průběh tunelem a dalšími prvky, které buldočci spolu se svým „parťákem“ projdou, proběhnou a na konci jim budou započítány body za úspěšné splnění jednotlivých prvků.

Čas bude zaznamenán, ale nebude mít vliv na bodování. Jde nám o zábavu a ne sportovní výkon na čas. Kdo úspěšně zvládne všechny prvky, získá 250 bodů. Za nesplnění nějakého prvku budou body odečítány.

B) TEST POSLUŠNOSTI

Test poslušnosti bude spočívat v tom, že nám buldoček předvede předem určené základní povely. Například jestli si na povel sedne, lehne, zůstane na místě při vzdálení a další. Nebojte se. Všechny prvky poslušnosti včas zveřejníme a budete se na ně mít možnost připravit.

Většina buldočků je jistě zvládne, ale jde o to, aby vybraný povel předvedli v danou chvíli na Buldodráze. A o tom to bude. O zábavě. Za všechny zvládnuté prvky získáte dohromady 250 bodů. Pokud se něco nepodaří, tak nějaké body zase odečteme.

C) VOLNÁ DISCIPLÍNA

Jak už název napovídá, tak volnou disciplínu necháme na vašem výběru. Můžete nám třeba ukázat, jak vám buldoček podá packu, nebo si třeba stoupne na zadní, nebo si lehne na bok, protáhne se jako když cvičí jógu. Někdo třeba zvládne zamávat packou, někdo oběma. Kdo má na to talent, tak nám může i zazpívat. V této disciplíně můžete také získat maximálně 250 bodů.

Body za volnou disciplínu bude přidělovat „odborná“ porota, která také bude dohlížet na celý průběh Buldodráhy a kontrolovat její bezproblémový průběh a celkové bodování.

V sobotu se na Buldodráze soutěží o titul BuldoKing a BuldoQueen. Jednotlivé prvky budou bodovány.

Buldodráha

V sobotu se na Buldodráze soutěží o titul BuldoKing a BuldoQueen. Jednotlivé prvky budou bodovány.

BuldoQueen
BuldoKing

REGISTRACE  BULDOČKA

Registrace funguje na všech zařízeních, stačí si vybrat a kliknout na jakýkoliv obrázek. Registrace se vám responzivně upraví dle vašeho zařízení. Na počítači a notebooku máte nápovědu vedle registrace. Na mobilních zařízeních se vám zobrazí většinou jeden sloupec a nápověda bude pod registračním formulářem. Na tabletu záleží, jaké máte rozlišení a jestli máte tablet na výšku nebo na šířku. Každopádně vše na stránce najdete. Pokud by vám něco nefungovalo, nebo najdete nějakou chybu v zobrazení a funkčnosti, napište nám prosím (nejlépe přiložte fotku obrazovky s chybou – print screen) na email registrace@buldockiada.cz. Děkujeme.

PARTNEŘI BULDOČKIÁDY

Hlavní partneři
Vystupující - koho potkáte
Mediální partneři