BULDOČKIÁDA

CELOREPUBLIKOVÉ SETKÁNÍ FRANCOUZSKÝCH BULDOČKŮ S ORIGINÁLNÍ SOUTĚŽÍ O TITUL BULDOKING A BULDOQUEEN.

Kdy, kde, kdo a co?

KDY:  Sobota 18. května 2024

KDE:  Autokemp HSTS Šternberk – Dolní Žleb

Začínáme v 10:00 a konec programu je naplánován na 16:00.

Pro všechny francouzské buldočky bez rozdílu původu (s PP i bez PP). Buldočkiáda je pro úplně všechny buldočky.

Navštívit nás mohou i jiná plemena, ale zvažte, jestli jsou klidní a snesou francouzské buldočky. Ostatní plemena se mohou přijít podívat jako diváci. Nemohou se na akci a na doprovodné aktivity registrovat a zúčastnit se jich.

Buldočkiáda - registrace

Registrace buldočků na druhý ročník celorepublikového setkání francouzských buldočků, které se uskuteční v sobotu 18. května 2024 v autokempu Šternberk.

Každý buldoček se musí registrovat – zajistí si tak uvítací balíček od partnerů akce a spoustu další zábavy v doprovodném programu. Každý si na místě vybere, čeho se chce zúčastnit.

Kliknutím přejdete na registraci. Každý buldoček obdrží mailem vstupenku na Buldočkiádu se svým jménem, kterou se pak prokáže na akci.

REGISTRACE

Začínáme za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Program Buldočkiády

  • 9:30 – začínáme
  • 10:00 – OFICIÁLNÍ START AKCE
  • STÁNKY PARTNERŮ – vše pro buldočky a jejich doprovod
  • BULDODRÁHA
  • BULDOSTEZKA
  • STANOVIŠTĚ S DOPLŇKOVÝMI AKTIVITAMI PRO BULDOČKY
  • Po celou dobu Buldočkiády budou probíhat menší soutěže o zajímavé ceny a drobnosti.
  • 14:00 – SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ BULDOQUEEN A BULDOKING – předání pohárů, balíčků a dalších cen od našich partnerů.
  • 16:00 – OFICIÁLNÍ KONEC AKCE

Buldočkiáda – první ročník se uskutečnil v sobotu 20. a neděli 21. května 2023 v Radíkově u Svatého Kopečku nedaleko Olomouce v areálu Chaty pod věží.

Součástí Buldočkiády 2023 byly různé zábavné aktivity jako Buldodráha, nebo Buldostezka, kterou zajistil KČT Šternberk.

Jediná v republice je soutěž o titul BuldoKing a BuldoQueen, které se v prvním ročníku zúčastnilo 16 buldočích kluků (BuldoKing) a 14 buldočích holek (BuldoQueen). Výsledky všech ročníků najdete po kliknutí na odkaz: BULDOKING a BULDOQUEEN

Buldočkiádu také navštívili naši partneři, kteří měli na akci své stánky, pořádali přednášky nebo další doplňkové aktivity pro buldočky a návštěvníky.

Po celou dobu Buldočkiády bylo možné se ubytovat i s buldočky v areálu Chaty pod věží: www.chataradikov.cz

Fotky ze všech ročníků najdete ve fotogalerii, kterou pravidelně aktualizujeme, jakmile nám někdo pošle další zajímavé fotky. Mrkněte, třeba se tam najdete a také vaše buldočky. FOTOGALERIE ZDE.

Reporty ze všech ročníků najdete ZDE.

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU – www.facebook.com/buldockiada/ A NA INSTAGRAMU www.instagram.com/buldockiada/ – DĚKUJEME ZA VAŠE LAJKY A KOMENTÁŘE.

PetExpert – Pojištění psů a koček s nejlepším krytím na trhu. Nemoc, úraz, odpovědnost za škodu, zahrnuje 85 % ordinací v ČR, hradí za vás přímo veterináři, proplácí 95 % nemocí a úrazů.

CANIS PROSPER S.R.O. –  Firma patří mezi největší velkoobchody s chovatelskými potřebami v České republice a díky tomu, že značnou část našeho sortimentu dovážíme ze zahraničí, tak jsme Vám schopni nabídnout velmi zajímavé podmínky pro jeho následný prodej.

Samozřejmostí je rozvoz zboží naši vlastní dopravou po celém území ČR.

BrandForFrench – Vždy jsme chtěli, aby pejsci chodili nejen vkusně a kvalitně oblečeni, ale aby bylo oblečení i něčím víc. Nejde tedy jen o módní záležitost, ale především o ochranu proti prochladnutí a udržení pevného zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

LegenDárky – Manželé, kteří si díky mopsíkovi a buldočkovi, udělali malé podnikání s věcmi se psí tematikou.

U nás najdete vše od hrnečků a korbelů, přes textil až třeba po balící papír a samolepky.

Grafiku na výrobky si připravujeme sami a na buldočkiádu chystáme super placatej stánek. Takže se máte na co těšit.

Dokonalá láska – čistě přírodní veterinární přípravky – Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků.

Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností.

Tlapkání s.r.o. – pro vás kompletně připravuje a zajišťuje Buldočkiádu a vše kolem této akce.

Rodinná firma, která pořádá Buldočkiádu a další srazy a setkání francouzských buldočků. Chceme také přinášet na jednom místě přehledně co nejvíce srazů a setkání pro milovníky Buldočků z celé republiky. Budeme rádi, když nám dáte vědět o vašem srazu a my ho přidáme na web a Facebook.